Galvo Lazer Kesim Makinesi

satılık galvo lazer,galvo lazer fiyatları,en ucuz galvo lazer

Galvo Lazer Kesim Makinesi

Aralık 22, 2018 ahşap lazer kesim Galvo Lazer Satılık Galvo Lazer Servis 0

Galvo Lazer Kesim Makinesi

Galvo Lazer kesim makinesi olarak ROBART Galvo Lazer önermektedir. Burada önemli olan kesmek için kullanacağınız malzeme ve ebat çok önemlidir. Ayrıca galvo lazerin lazer tüp co2 kaç watt olmalıdır. Bunu da siz performans ve ürün adeti ile yine siz seçeceksiniz. Galvo Lazer watt leri CO2 lazer tüp 150, 230, 350, 400, 450 watt olarak seçenekler sunmaktadır.

ROBART Galvo Kesim Makinesi,

Kesim olarak kumaş ve türevleri için 160×120 cm ye kadar kesim yapabilmektedir. Sunni deride de aynı şeyleri söylemek mümkün. Elbetteki ROBART Galvo Lazerler tüm malzemeleri 160×120 cm de kesim yapabilen tek galvo lazer makinelerdir. Fakat ticari ve net olması açısından sizleri düzgün yönlendirmek isteriz. ROBART Galvo lazerler ile kesim ve kazıma yapılabilmesi mümkündür.

OTOMASYONLU Galvo Lazer Kesim Makinesi,

Kesim Kalitesi olarak ROBART Galvo lazere oranla özellikle geniş ebat olarak kesimlerde 2 kat ince lazer ışın kalınlığından dolayı performansa sahiptir. Özellikle 160×120 cm kesim istenen kumaş, aplike, sunni deri, gerçek deri, spor kumaşları delik delme, metraj lazer kesim sistemlerinde, sunni deri saya rulodan saya kesiminde, Metraj olarak beden kesimlerinde ROBART GALVO  lazer önermekteyiz

Galvo Lazer Kesim Makinası Kağıt Davetiye Lazer Kesim

ALMAN Teknoloji ROBART GALVO lazerlerimiz İle Etiket sektöründe Deri kazıma, Delik Delme, Deri Kesme, Resim ve Logo kazıma ile etiket imalatımız kalıpsız ve maliyeti en düşük tek veya yüksek adetlerde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

Galvo Lazer olarak amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, Türkiye’nin her yerinde bulunan ROBART Lazer ağımız ile hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir. En doğru çözüm için bir telefonunuz yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir