Galvo Lazer Makinaları

satılık galvo lazer,galvo lazer fiyatları,en ucuz galvo lazer

Galvo Lazer Makinaları

Şubat 21, 2017 GALVO Lazer Haberleri Galvo Lazerler 0

Galvo Lazer Kesim Makinesi

Galvo Lazer kesim makinesi olarak Robart Galvo Lazer  olarak 4 model önermektedir. Burada önemli olan kesmek için kullanacağınız malzeme ve ebat çok önemlidir. Ayrıca galvo lazerin lazer tüp co2 kaç watt olmalıdır. Bunu da siz performans ve ürün adeti ile yine siz seçeceksiniz. Galvo Lazer watt leri CO2 lazer tüp 150, 230, 350, 400, 450 watt olarak seçenekler sunmaktadır.

Robart Galvo Kesim Makinesi,

 

Kesim olarak kumaş ve türevleri için 150×150 cm ye kadar kesim yapabilmektedir. Fakat yüksek kalite istenen yerlerde 100×100 cm ye kadar çok kaliteli kesim yapabilmektedir. Suni deride de aynı şeyleri söylemek mümkün. Fakat gerçek deri kesecekseniz 70×70 cm ebatlarında kaliteli kesim alınabilir. Elbetteki Robart Galvo Lazerler tüm malzemeleri 150×150 cm de kesim yapabilen makinelerdir. Fakat ticari ve net olması açısından sizleri düzgün yönlendirmek isteriz. Robart Galvo lazerler ile kesim ve kazıma yapılabilmesi mümkündür.

Robart Galvo Lazer Kesim Makinesi,

 

Kesim Kalitesi olarak Robart Galvo lazere oranla özellikle geniş ebat olarak kesimlerde 2 kat ince lazer ışın kalınlığından dolayı performansa sahiptir. Özellikle 160×120 cm kesim istenen kumaş, aplike, sunni deri, gerçek deri, spor kumaşları delik delme, metraj lazer kesim sistemlerinde, sunni deri saya rulodan saya kesiminde, Metraj olarak beden kesimlerinde Robart GMX lazer önermekteyiz

Galvo Lazer Kesim Makinası Kağıt Davetiye Lazer Kesim

Alman Teknoloji Robart Galvo lazerlerimiz İle Etiket sektöründe Deri kazıma, Delik Delme, Deri Kesme, Resim ve Logo kazıma ile etiket imalatımız kalıpsız ve maliyeti en düşük tek veya yüksek adetlerde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.

giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari giotto-lazer-fiyatlari

 

 

 

galvo lazer

galvo lazer

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir