Galvo Lazer Mobilya Sektörü

satılık galvo lazer,galvo lazer fiyatları,en ucuz galvo lazer

Galvo Lazer Mobilya Sektörü

Aralık 29, 2017 Galvo Lazer 0

Galvo Lazer Mobilya Sektörü

Robart Galvo lazer ahşap üzerine yüzeysel yada daha derin olacak şekilde yakma yada oyma yapabilir.Böylelikle ahşap lazer kesim işleriniz daha iyi olmaktadır. Ayrıca lazer eskitme yapabilmenizi sağlar. Böylece yeni ahşap sanki 50 yıllık bir mobilya görümüne çok rahat verebilirsiniz. Suntalam ve mdflam yüzeyinde istenildiğinde beyaza yakın yüzeysel olarak lazer desen kazıma yapabilmektesiniz. Dilerseniz daha derine inerek siyah yakma yada desen kazıma yapabilirsiniz.

Ahşap Lazer Kazıma İçin Robart Galvo Lazer 160×120 cm, WoodArt Galvo Lazer 120×240 cm ebatlarında ahşap, suntalam, mdflam, kontraplak, sunta ,mdf , pvc, highgloss, akrilik gibi yüzeylerde inanılmaz hızda lazer kesim yapabilmektedir. Galvo lazer ahşap ürünlerde , masa, sandalye, kutu, yada mobilya yüzeylerinde lazer yakma, lazer oyma, lazer gravür işlerinizi kolayca yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda mobilya sektöründe hızla yaygınlaşan kapakların üzerine lazer işleme yapabilmenizi sağlar.

 

Ahşap galvo lazer kesim konusunda kafeler,restaurantlar ve otellere çok özel tasarımlar yapabilirsiniz.Örneğin teması ahşap olan bir otelin tüm ahşap lazer kesim işlerini alıp teslim edebilirsiniz.

Yine Marmara bölgesindeki tüm illerimizin kahve dünyası,mado ve özel tüm kafe,et yada restaurant temalı tüm müşterilerimizin işyerlerinin masa ve sandalyelerine ahşap lazer kesim ve ahşap lazer markalama işlerini çok hızlı ve uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir